Zadbane zęby to zdrowie, lepsze samopoczucie i zwiększona pewność siebie, która sprzyja nam na co dzień. To podstawa, o którą powinniśmy dbać w pierwszej kolejności. Zdrowe zęby umożliwiają nam znacznie więcej niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, co niestety zazwyczaj doceniamy dopiero w momencie, kiedy coś jest nie tak i mamy promieniujący bólem problem. Na szczęście zawsze w pogotowiu są ludzie władający supermocami nie od dziś, a mowa tu o nikim innym, jak o dentystach 😉 Ci czarodzieje pomocą swoich licznych magicznych narzędzi są w stanie sprawić cuda. Ból znika, a przyjemność jedzenia, czy po prostu zwyczajnego, codziennego funkcjonowania wraca.

Magia stomatologii

Jednak, stomatologia to nie tylko zdrowie. To też kwestia estetyczna, która podobnie jak zdrowie, niby niewielka, ale potrafi zdziałać naprawdę wiele. Często kolor naszych zębów to nie koniecznie zaniedbanie, ale nieraz wynika to z przyczyn niezależnych od nas samych (nazywamy je endogennymi, inaczej wewnętrznymi). Podobnie jest w przypadku ułożenia naszych zębów- nie zawsze mamy w tym bezpośredni udział, czasem natura najzwyczajniej działa bez konsultacji. Niemniej jednak, oba przypadki są jak najbardziej możliwe do poprawienia we współpracy ze stomatologiem lub ortodontą. Nie jest tajemnicą fakt, że dzięki pięknemu, równemu i białemu uśmiechowi jesteśmy dużo bardziej pewni siebie, pozytywni i bardziej skłonni dzielić się nim z innymi. W taki sposób dużo łatwiej zjednać sobie ludzi- nawet tego naburmuszonego sąsiada, który codziennie rano nie odpowiada nam na “dzień dobry” 🙂 Z pewnością, kiedy zobaczy szczery, piękny uśmiech, odwzajemni go.

Dzień dobry, zapraszamy

Jako świeżo upieczeni sąsiedzi na nowym osiedlu w Ząbkach, chcielibyśmy się oficjalnie przedstawić i uśmiechnąć do wszystkich najładniej jak potrafimy. Otóż jesteśmy zgraną kadrą stomatologów niosących pomoc z powołania. Zwyczajnie lubimy to, co robimy i ciągle się w tym doskonalimy. Oferujemy kompleksowy zakres usług estetycznych oraz zdrowotnych w wierze, że człowiek ze zdrowymi, zadbanymi zębami to człowiek szczęśliwy. Zagnieździliśmy się na osiedlu z nowymi mieszkaniami od dewelopera przy ul. Andersena (https://www.wisniewscy.biz.pl/nowe-mieszkania-zabki) i serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do bezpośredniego zapoznania się z nami. Co więcej, specjalnie dla naszych sąsiadów w ramach powitalnego “ciasta” mamy przygotowane satysfakcjonujące rabaty 😉 A więc do zobaczenia!