O Nas

Działamy na polskim rynku dentystycznym już od 15 lat. Stale inwestując w kadrę oraz najlepszy sprzęt.

Nasza praktyka i podstawowe wartości

Nasza klinika dentystyczna powstała, aby leczyć zęby pacjentów przy jednoczesnym doskonałym efekcie estetycznym. Pragniemy, aby nasi pacjenci przede wszystkim mogli poszczycić się zdrowymi, a w następnej kolejności pięknymi, równymi i białymi zębami jak z bajki. Największy nacisk stawiamy na leczenie, ponieważ żaden, nawet najlepszy implant nie zastąpi prawdziwego zęba, Wyrwanie zęba to w naszej klinice ostateczna ostateczność. Choć zdarzają się klienci, dla których to rozwiązanie wydaje się najprostszym, my walczymy o każdy ząb. Zdajemy sobie sprawę, jak cenne są dla naszego organizmu. Jeżeli jednak, któregoś z Twoich zębów nie uda się uratować, nic się nie martw, dobierzemy implant, który będzie wyglądał identycznie, jak Twój ząb, a przy przeżuwaniu, nie poczujesz żadnej różnicy.
Podstawową wartością w naszej klinice jest zdrowie naszych pacjentów, pragniemy, aby wychodzili od nas ze zdrowym i pięknym uśmiechem, a także, aby podczas leczenia nie poczuli nawet najmniejszego bólu.

Naszym pacjentom proponujemy wyjątkowe rozwiązania z zakresu:

  • stomatologi,
  • ortodoncji,
  • protetyki,
  • implantologi,
  • endodoncji,
  • zabiegów estetycznych.

Opieka dentystyczna dla całej rodziny.

Zarejestruj w naszej klinice całą swoją rodzinę, dzięki temu wszyscy będziecie korzystać z najlepszej opieki stomatologicznej, dostaniecie w prezencie zniżki na wybrane zabiegi oraz komplet gadżetów naszej kliniki.

N

Opieka dentystyczna dzieci

N

Opieka dentystyczna dorosłych

N

Opieka ortodontyczna

Pełny zakres praktyk stomatologicznych

W naszej klinice zajmiemy się Twoim uzębieniem od a do z, umów się na wizytę kontrolną, dokładnie zbadamy, czego potrzebują Twoje zęby, zaplanujemy dokładnie każdy etap leczenia, a następnie zadbamy o to, aby udoskonalić wygląd twoich zębów.

 

Zapraszamy również

Pikdent -Stomatolog Bielany

Nasi Dentyści

Nasza kadra to doktorzy nauk medycznych, którzy skończyli najlepsze polskie i zagraniczne uniwersytety. Poznaj naszą kadrę:

Dr Michał Nowak

Stomatolog

Dr Jadwiga Irys-Markowska

Implantolog

Mgr Stefan Kowal

Asystent Stomatologiczny

Leczenie

Implanty dentystyczne

Endodoncja

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów

Ortodoncja