Wybielanie zębów

Piękny uśmiech kluczem do sukcesu

Coraz więcej polaków poddaje się zabiegowi wybielania zębów, jak pokazują badania, prawie połowa ankietowanych uważa, że piękny uśmiech pomoże im na rozmowie kwalifikacyjnej, czy na randce. Od zawsze piękny, biały uśmiech uchodził za podstawę atrakcyjnego wyglądu. Kojarzy nam się z gwiazdami Hollywood, czyli pięknem, zdrowiem i sukcesem, nic dziwnego, że każdy o nim marzy. W naszych gabinetach wykonujemy laserowe wybielanie zębów, nawet o kilka tonów.

Na czym polega?

Przed planowanym wybielaniem zębów należy je wszystkie wyleczyć. Chemikalia używane podczas wybielania zębów mogą przedostać się między ubytkami i uszkodzić nasze szkliwo, nerwy lub dziąsła. Konieczne będzie również usunięcie kamienia oraz oczyszczenie zębów z płytki nazębnej.

Samo wybielanie trwa chwilę, od 30 min do godziny. Najpierw lekarz zabezpiecza dziąsła specjalnym żelem, następnie utrwala go lampą UV. Po wyschnięciu żelu na dziąsłach lekarz nakłada specjalny środek wybielający na zęby, po czym naświetla go przez ok. 15 minut przy pomocy specjalnej lampy z amerykańskim systemem Beyond.

Leczenie

Implanty dentystyczne

Endodoncja

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów

Ortodoncja