Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to ogromny dział wiedzy, który umożliwił nam polepszenie wyglądu naszego uzębienia.

Stomatologia estetyczna, pozwala w dość niedługim czasie uzyskać piękny, równy, biały i lśniący uśmiech.

Dlaczego warto?

Nie od dziś wiadomo, że piękny uśmiech ma ogromny wpływ na naszą pewność siebie i zadowolenie z wyglądu. Wpływa na nasze relacje towarzyskie, ponieważ czujemy się pewniej, reagujemy spontanicznie, częściej się śmiejemy, co przeradza się również w prywatne i zawodowe sukcesy. Kompleksy, nawet najmniejsze, mogą zgasić iskrę, której tak potrzebujemy, aby działać.

Korony, licówki, implanty

Zajmujemy się protetyką, wszelkie uzupełniania, które oferujemy naszym pacjentom, są wykonywane tylko i wyłącznie na specjalne zamówienie pacjentów, są dobrane odpowiednio do kształtu, twarzy, szczęki oraz linii dziąseł. Niestety ortodoncja nie zawsze może uratować kształt naszej szczęki, zdarza się również, że w życiu naszych pacjentów zbliża się wyjątkowo ważne wydarzenie jak np. ślub, i chcą wtedy wyglądać przepięknie. Zapraszamy do gabinetu na spotkanie, naprawimy Twój uśmiech już w miesiąc. Gwarancja satysfakcji. W naszej ofercie: licówki i korony porcelanowe, implanty zębowe.

Wybielanie

Masz zdrowe i równe zęby, ale mimo to wstydzisz się uśmiechać, ponieważ zadręczasz się licznymi przebarwieniami szkliwa? Zajmujemy się profesjonalnym wybielaniem zębów, metoda jest stu procentowo bezpieczna i nie niszczy szkliwa. Wystarczy zaledwie 5 wizyt, abyś mógł się poszczycić białymi, lśniącymi zębami. Dodatkowo spełnij kilka podstawowych warunków: zero papierosów, zero czerwonego wina, zero kawy, a efekt utrzyma się latami!

Leczenie

Implanty dentystyczne

Endodoncja

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów

Ortodoncja