Co możemy zrobić dla Ciebie

Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której dokładnie zbadamy Twoje uzębienie, ułożymy wspólnie plan leczenia oraz doradzimy co zrobić, aby Twój uśmiech prezentował się jak najlepiej.

Opieka dentystyczna dla Twojej firmy

Możemy poszczycić się specjalnym programem dla firm, dzięki któremu zyskasz bardziej usatysfakcjonowanych pracowników z pięknym uśmiechem. Co zapewnia program leczenia dla firm?

Zniżki do nawet -50% dla wszystkich pracowników

Przyjęcie poza kolejką

Darmowe akcje profilaktyczne dla wszystkich pracowników

Zapewnimy pełną opiekę stomatologiczną Twoim pracownikom

Zgłoś się do nas, chętnie dowiemy się, czym zajmuje się Twoja firma, ilu zatrudniasz pracowników, dobierzemy specjalny program dla Ciebie i Twojej załogi.
Co możesz zyskać?
Dodatkowe benefity w pracy gwarantują satysfakcję pracowników,
a zadowolony pracownik jest bardziej wydajny. Zadzwoń i przekonaj się, że nie będzie cię to dużo kosztowało.

 

Stomatologia zachowawcza

Wykonujemy wszelkie zabiegi z zakresu stomatologi zachowawczej. Naszym pacjentom zapewniamy najlepsze rozwiązania w walce z próchnicą oraz już powstałymi ubytkami próchniczymi, oraz endodoncję, czyli leczenie kanałowe. Ponadto zajmujemy się leczeniem tkanek zębów materiałami światłoutwardzalnymi. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego oprócz leczenia zębów, przykuwamy ogromną uwagę do leczenia przyzębia, błony śluzowej, języka oraz innych części jamy ustnej.

Stomatologia estetyczna

Od zarania dziejów piękny uśmiech był oznaką nie tylko urody, ale nawet pozycji społecznej. Choć kiedyś nie każdy mógł sobie pozwolić na upiększanie swojego uśmiechu, w dzisiejszych czasach sprawa ma się zupełnie inaczej, zabiegi nie są drogie, a przynoszą wspaniałe efekty. Dzięki białym, lśniącym zębom możemy poczuć się lepiej ze swoim ciałem, jesteśmy bardziej pewni siebie, z pewnością wpływa to na nasze relacje towarzyskie. W naszym gabinecie mogą Państwo skorzystać z profesjonalnego wybielania zębów oraz najlepszej jakości licówek.

Ortodoncja

Równie ważnym leczeniem jest dla nas leczenie wad zgryzu, odpowiedni zgryz odpowiada za komfort przeżuwania, a nawet wygląd twarzy pacjenta. Zajmujemy się profesjonalnym korygowaniem nierówności szczęki i zębów Przeprowadzamy leczenie ortodontyczne u wszystkich pacjentów niezależnie od wieku. Krzywe uzębienie jest nie tylko zmorą ze względów estetycznych, wpływa również na niszczenie szkliwa oraz powstawanie próchnicy.

Leczenie

Implanty dentystyczne

Endodoncja

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów

Ortodoncja