Stomatologia dziecięca

Prawdopodobnie najbardziej wymagający dział stomatologi.

Maluchy są dla nas priorytetem

Nasi mali pacjenci są bez dwóch zdań najbardziej wymagający. Panika, strach a czasem nawet furia naszych maluchów nie jest ani trochę nam obca, mamy wspaniałych stomatologów dziecięcych, którzy potrafią uspokoić dziecko, wzbudzić zaufanie i wykonać swoją pracę bezboleśnie, aby nie zrazić dziecka do wizyt w gabinecie stomatologicznym w Skierniewicach.
Nasze gabinety urządzone są z myślą o najmłodszych, nie przypominają nudnych lekarskich gabinetów, które wzbudzają popłoch, korzystamy z kolorowych narzędzi, na naszych ścianach można znaleźć piękne obrazy, a w pokoju zabaw poczekać na wizytę bez zbędnego napięcia.

Pierwsza wizyta jest kluczowa

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna dla dziecka jest jego pierwsza wizyta w gabinecie dentysty. Zachęcamy Państwa, aby po raz pierwszy zabrali Państwo dziecko do dentysty do drugiego roku życia. Maluch ma już pierwsze zęby, które warto skontrolować, dodatkowo dzieci w tym wieku są ciekawe świata, chociaż bywają też płochliwe, wybierz odpowiedni gabinet. U nas możesz mieć pewność, że specjaliści obejdą się z Twoim dzieckiem jak z jajkiem, a w głowie zostaną same pozytywne wspomnienia.

Zero bólu!

Wykonujemy bezbolesne leczenie zębów, za pomocą znieczulenia komputerowego, nie wzbudza ono żadnych złych skojarzeń, co występuje w przypadku igły. Wobec wystraszonych dzieci (choć zdarzają się też dorośli) stosujemy dwutlenek azotu, który rozwesela i uspokaja dziecko, co umożliwia pełne, spokojne leczenie. W skrajnych przypadkach oferujemy również leczenie ząbków pod narkozą. Zdajemy sobie sprawę, jak niekomfortowe i przerażające może być wkładanie dziecku czegokolwiek do ust, rozumiemy najbardziej wystraszonych pacjentów, dlatego w ostateczności proponujemy znieczulenie ogólne.
Pragniemy wspomnieć, że nie kwestionujemy leczenia zębów mlecznych, uważamy, że powinny być traktowane na równi z zębami stałymi.

Leczenie

Implanty dentystyczne

Endodoncja

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów

Ortodoncja