Obecna sytuacja na rynku jest dość specyficzna. Dotyczy to zwłaszcza usług związanych z medycyną i przyjmowania klientów. Dyrektywy państwowe dość jasno określają warunki jakie muszą spełniać gabinety stomatologiczne jeśli chodzi o warunki higieniczno epidemiologiczne.

 

Gabinety lekarskie z założenia muszą spełniać wyśrubowane normy czystości, więc wdrożenia dodatkowych obostrzeń nie było dla nas trudne. Jedyną trudnością było dla nas wdrożenie procesów dodatkowej dezynfekcji oraz ozonowania pomieszczeń. W tej kwestii skorzystaliśmy z usług wyspecjalizowanej firmy sprzątającej.

 

Współpraca układa się doskonale nasze gabinety są sterylne i gotowe do obsługi pacjentów. Istotną sprawą, którą należy podkreślić jest fakt zabezpieczenia naszego personelu. Dzięki podjętym działaniom udało się przetrzymać trudny czas bez zbędnych postoi.

 

Dezynfekcja pomieszczeń jest jednak elementem, który by był skuteczny wymaga odpowiedniej ilości czasu. Odbija się to na dostępności naszych gabinetów. Więc jeśli to możliwe umów się na dogodny termin z nieodpowiednim wyprzedzeniem.

 

Zapraszamy do kontaktu.